Pár dekorativních talířů
porcelán, kruhový medailon s tištěnými, pestře dokolorovanými motivy romantických krajin, na okraji modrý fond se zlacenými pruhy, Francie, manufaktura Stone, Coquerel a Le Gros, Paříž, tištěná značka, 1. pol. 19. století, průměr 23 cm (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Pár dekorativních talířů
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |